Kontakt

Vi finns här för dig!

Har du frågor om våra skolor, dina pågående eller framtida studier eller kring funktioner i lärplattformen Campus? Du når oss enklast genom att klicka på länken nedan. Du kan även ringa oss eller besöka våra skolor.

fråga oss!

 

Vill du hellre ringa?

Studerandeservice når du också på telefon alla vardagar kl 9-11:

Växel: 08-450 22 30

 

Våra skolor i Stockholm

 

Adress St eriksplan

Sthlm Medborgarplatsen

Komvux
Medborgarplatsen 25
118 72 Stockholm

Adress Kista

Sthlm Kista

Komvux, Yrkesutbildningar & Sfi
Isafjordsgatan 32A
164 40 Kista

Adress Liljeholmen

Sthlm Liljeholmen

Komvux & Sfi
Lövholmsvägen 18
117 43 Stockholm 


Ledning

Per Andersson

Skolchef
Per Andersson
per.andersson@jenseneducation.se
0700 80 90 23

Mats Wermelin

Verksamhetschef
Mats Wermelin
mats.wermelin@jenseneducation.se
0737 73 19 74


Våra rektorer

Johanna Lokheim

Rektor Sthlm Medborgarplatsen
Johanna Lokeheim
johanna.lokeheim@jenseneducation.se
0737 73 31 44

Jakob Thelin

Rektor Sthlm Liljeholmen
Jakob Thelin
jakob.thelin@jenseneducation.se
0737 73 18 68


Ozan Cagatay

Rektor Sthlm Kista
Ozan Cagatay
ozan.cagatay@jenseneducation.se
0722 53 69 56

Mats Wermelin

Rektor Yrkesutbildningar
Mats Wermelin
mats.wermelin@jenseneducation.se
0737 73 19 74


Maria Eriksson

Rektor Sthlm Kista
Maria Eriksson
maria.eriksson2@jenseneducation.se
0737 73 31 18

Munif Mansour

Rektor El- och energiprogrammet
Munif Mansour
munif.mansour@jenseneducation.se
0707 17 08 87