Kontakt

 

Våra skolor

Adress Haga Campus

Sthlm Haga
Tomtebodavägen 3A, plan 3
171 65 Solna

Adress Kista

Sthlm Kista
Isafjordsgatan 32A
164 40 Kista

Adress Tule

Sthlm Tule
Tulegatan 44
113 53 Stockholm

 

Adress Kista

Sthlm Liljeholmen
Lövholmsvägen 18
117 43 Stockholm

Adress Haga Campus

Norrköping
Finspångsvägen 27
602 13 Norrköping

 


Kontaktuppgifter

Svar på vanliga frågor om dina studier hittar du under Studieinformation.

Kontakt

Administrationen
info@jensenkomvux.se
08-450 22 30

Telefontider:
Måndag-onsdag kl 9-12 & 13-16
Torsdag kl 9-12 & 13-15
Fredag kl 9-12 &13-16

Teknisk support för elever

Campussupporten
Drop in Tomtebodavägen 3A

Måndag 23/4 - kl 9.00-12.00 & 13.00-16.00
Tisdag 24/4 - kl 9.00-12.00 & 13.00-15.00
Onsdag 25/4 - kl 9.00-12.00 & 13.00-18.00
Torsdag 26/4 - kl 9.00-12.00 & 13.00-15.00
Fredag 27/4 - stängt

Avatar

Studie- och yrkesvägledare
Martina
syv@jensenkomvux.se

Avatar

Specialpedagog
Ulrika Jörlen
ulrika.jorlen@jenseneducation.se


Per Andersson

Verksamhetschef
Per Andersson
per.andersson@jenseneducation.se
0700 80 90 23

Lisa Brenner

Chef studerandeservice och administration
Lisa Brenner
lisa.brenner@jenseneducation.se
0728 58 77 88

Mats W

Rektor Yrkesutbildningar
Mats Wermelin
mats.wermelin@jenseneducation.se
0737 73 19 74

Besöksadress: Tulegatan 44

Valeria Pettersson

Rektor Sthlm Haga
Valeria Pettersson
valeria.pettersson@jenseneducation.se
0701 65 17 83

 

Ozan Cagatay

Rektor Sthlm Kista
Ozan Cagatay
ozan.cagatay@jenseneducation.se
0722 53 69 56

Jakob Thelin

Rektor Sthlm Liljeholmen
Jakob Thelin
jakob.thelin@jenseneducation.se
0737 73 18 68